Vážení zákazníci

Česká vláda přijala řadu preventivních opatření s cílem omezit šíření viru COVID-19 v České republice. V naší společnosti se snažíme dodržovat vládní doporučení.

Proto:

• Naše výroby TEXTIL/METAL fungují až do dalšího oznámení, s preventivními opatřeními proti COVID-19.

• Prozatím jsme zrušili všechny služební cesty a návštěvy.

• Pokračujeme v podnikání obvyklým způsobem, s výjimkou fyzických schůzek.

• Budeme vás okamžitě informovat, pokud budou potvrzené dodávky zpožděny.

• Uzavření hranic nemá vliv na přepravu zboží.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se situace v naší společnosti, kontaktujte prosím svého obchodního manažera nebo pište na sales-cz@kayser-filtertech.com či volejte na +420 465 461 611.

 

S pozdravem a zůstaňte zdraví!

KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

ImageOznámení o změně názvu obchodní firmy

Vážení obchodní partneři/dodavatelé,

v souvislosti s rozhodnutím naší mateřské společnosti KAYSER FILTERTECH GmbH došlo ke změně naší obchodní firmy z původního názvu ECOTEX s.r.o. na nový název: KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Veškeré ostatní skutečnosti, jako je sídlo společnosti, IČO, DIČ, čísla bankovních účtů a další identifikační údaje zůstávají nezměněny. Změna obchodní firmy nemá vliv na obsah vzájemných vztahů, a nijak neovlivňuje práva a povinnosti mezi naší společností a Vámi. Na právech a povinnostech vyplývajících z již uzavřených a účinných smluv a jiných závazků se tímto nic nemění a zůstanou v platnosti bez ohledu na změnu názvu společnosti.

Upozorňujeme však na skutečnost, že s účinností od 1. září 2019 veškerá nová korespondence, objednávky, faktury, zadávání plateb, uzavírání nových smluv či změny smluv stávajících, jakož i veškerá další jednání vedená mezi naší společností a Vámi budou realizovány pod novou obchodní firmou KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

S ohledem na výše uvedené si Vás dovolujeme požádat, abyste uvedenou změnu obchodní firmy vzali na vědomí a veškeré obchodní listiny vystavovali ode dne účinnosti změny obchodní firmy výhradně pod jejím novým názvem.

Dále bychom Vás chtěli upozornit, že již od 1. září 2019 jsme přešli na nové e-mailové adresy ve struktuře: první písmeno křestního jména.příjmení@kayser-filtertech.com. Současné e-mailové adresy již od tohoto data nejsou funkční.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na naší další vzájemnou spolupráci.

S pozdravem KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o., Dráby 785, 566 01 Vysoké Mýto, Česká republika

ECOTEX®ecotex​/KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Již přes 40 let se angažujeme v oblasti průmyslové filtrace plynů a kapalin. Vyrábíme filtrační hadice, filtrační plachetky, filtrační kapsy, opěrné koše a různé výztuže dle vašich požadavků.

Strategie aktivního přístupu k nápravě životního prostředí z nás činí dlouhodobě přední společnost ve svém oboru. Neustálým kontaktem s výrobci technologií a provozovateli se snažíme porozumět Vašim potřebám, plníme Vaše požadavky a překonáváme Vaše očekávání.​

S čím Vám můžeme pomoci ?

Hledáme nové spolupracovníky do našeho týmu, možný nástup ihned.

bližší informace naleznete na pracovním webu http://vasenovaprace.cz/

 

FILTRACE PLYNŮ

Vyrábíme a dodáváme filtrační hadice, filtrační kapsy, jiné typy filtračních elementů a opěrné koše pro všechny typy filtračních zařízení.

Image

FILTRACE KAPALIN

Vyrábíme a dodáváme filtrační plachetky a jiné typy filtračních elementů určených pro nejrůznější technologické procesy a i pro čističky vod.

Image

SERVIS

Nabízíme komplexní podporu pro všechny typy filtračních zařízení. V rámci podpory nabízíme laboratorní servis, aplikační servis, technický servis a realizační servis.

Image

VZDUCHOTECHNIKA

Vyrábíme a dodáváme kapsové filtry, deskové filtry, filtrační textilie a jiné filtrační elementy pro filtraci ve vzduchotechnických zařízeních.

Image

Kontaktní informace

KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.
Dráby 785
Vysoké Mýto
566 01
Česká republika
IČ:
63216141
DIČ
CZ63216141
+420 465 461 630
GPS: 49°56'37.045"N, 16°10'10.051"E
KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. / dříve ECOTEX s.r.o. na Firmy.cz