Aktuality, pozvánky, semináře, filtrace

Image

 

Společnost KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. podporuje sport ve Vysokém Mýtě prostřednictvím Správy školských zařízení - domov mládeže a školní jídelna Vysoké Mýto p.o..

09/2021 Společnost KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. úspěšně recertifikovala QMS a EMS dle norem ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016 certifikační společností BUREAU VERITAS.  

Společnost KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. podporuje Městské slavnosti od 3.-4.9.2021 ve Vysokém Mýtě.

Podrobnosti o akci najdete v odkazu Městské slavnosti opět společně s festivalem Sodomkovo Vysoké Mýto | Městský úřad Vysoké Mýto (vysoke-myto.cz) nebo na přiloženém plakátku.

 

Společnost KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. podpořila 22. ročník HUDEBNÍHO FESTIVALU „TÝDEN HUDBY“ od 16.-20.8.2021 ve Vysokém Mýtě.

Podrobnosti o akci najdete v odkazu Aktuální ročník - Týden hudby (vysoke-myto.cz) nebo na přiloženém plakátku.


Nové Všeobecné obchodní podmínky společnosti KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. platné od 18.8.2021.

Všeobecné obchodní podmínky společnosti KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o. platné od 18.8.2021. (126kb)

Představujeme Vám nový prospekt

Klikněte zde pro stažení v pdf:

Katalog_Kayser CZ_2021.pdf (9,47Mb)

Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nového roku 2021. Поздравляем всех с Рождеством Христовым и наступающим Новым 2021 годом! S prianim kľudných sviatkov a úspešného vykročenia do nového roka 2021. Best wishes for a peaceful Christmas time and a good start in to the New Year 2021. Mit den besten Wünschen für ein friedliches Weihnachtsfest und einen erfolgreichen Start ins neue Jahr 2021. KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Image

Představujeme Vám nový prospekt na opěrné koše

Klikněte zde pro stažení v pdf:

kayser_prospekt_operne_kose.pdf (4,40Mb)

ImageImageNaše mateřská společnost KAYSER začala vyrábět vlastní roušky/masky.

 

 

 

Podrobnosti najdete zde: https://www.kayser-filtertech.com/community-masken/

Prodejní ceny:

Rouška - množství s potiskem bez potisku Maska - množství s potiskem bez potisku
> 10.000 ks 62,10Kč/ks 67,23Kč/ks > 10.000 ks 62,10Kč/ks 67,23Kč/ks
> 1.000 ks 79,65Kč/ks 94,50Kč/ks > 1.000 ks 79,65Kč/ks 94,50Kč/ks
< 1.000 ks 90,45Kč/ks 105,30Kč/ks < 1.000 ks 90,45Kč/ks 105,30Kč/ks
      výměnný filtr    
      > 1.000 ks   13,23Kč/ks

Prospekt-Rouška Kayser

Prospekt-Maska Kayser

Certifikát Kayser Filtertech 2020_cz.pdf

Obličejová maska s výměnným filtrem_návod_cz.pdf

Certifikát ke stažení zde (492kb)

Vážení zákazníci

Česká vláda přijala řadu preventivních opatření s cílem omezit šíření viru COVID-19 v České republice. V naší společnosti se snažíme dodržovat vládní doporučení. Proto:

  • Naše výroby TEXTIL/METAL fungují až do dalšího oznámení, s preventivními opatřeními proti COVID-19.
  • Prozatím jsme zrušili všechny služební cesty a návštěvy.
  • Pokračujeme v podnikání obvyklým způsobem, s výjimkou fyzických schůzek.
  • Budeme vás okamžitě informovat, pokud budou potvrzené dodávky zpožděny.
  • Uzavření hranic nemá vliv na přepravu zboží.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se situace v naší společnosti, kontaktujte prosím svého obchodního manažera nebo pište na sales-cz@kayser-filtertech.com či volejte na +420 465 461 611.

S pozdravem a zůstaňte zdraví! KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nového roku 2020. Поздравляем всех с Рождеством Христовым и наступающим Новым 2020 годом! S prianim kľudných sviatkov a úspešného vykročenia do nového roka 2020. Best wishes for a peaceful Christmas time and a good start in to the New Year 2020. Mit den besten Wünschen für ein friedliches Weihnachtsfest und einen erfolgreichen Start ins neue Jahr 2020. KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.Image

Nové certifikáty QMS a EMS 2019:

Image

Oznámení o změně názvu obchodní firmy

Vážení obchodní partneři/dodavatelé,

v souvislosti s rozhodnutím naší mateřské společnosti KAYSER FILTERTECH GmbH došlo ke změně naší obchodní firmy z původního názvu ECOTEX s.r.o. na nový název: KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

Veškeré ostatní skutečnosti, jako je sídlo společnosti, IČO, DIČ, čísla bankovních účtů a další identifikační údaje zůstávají nezměněny. Změna obchodní firmy nemá vliv na obsah vzájemných vztahů, a nijak neovlivňuje práva a povinnosti mezi naší společností a Vámi. Na právech a povinnostech vyplývajících z již uzavřených a účinných smluv a jiných závazků se tímto nic nemění a zůstanou v platnosti bez ohledu na změnu názvu společnosti.

Upozorňujeme však na skutečnost, že s účinností od 1. září 2019 veškerá nová korespondence, objednávky, faktury, zadávání plateb, uzavírání nových smluv či změny smluv stávajících, jakož i veškerá další jednání vedená mezi naší společností a Vámi budou realizovány pod novou obchodní firmou KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.

S ohledem na výše uvedené si Vás dovolujeme požádat, abyste uvedenou změnu obchodní firmy vzali na vědomí a veškeré obchodní listiny vystavovali ode dne účinnosti změny obchodní firmy výhradně pod jejím novým názvem.

Dále bychom Vás chtěli upozornit, že již od 1. září 2019 jsme přešli na nové e-mailové adresy ve struktuře: první písmeno křestního jména.příjmení@kayser-filtertech.com. Současné e-mailové adresy již od tohoto data nejsou funkční.

Děkujeme za Vaši dosavadní přízeň a těšíme se na naší další vzájemnou spolupráci.

S pozdravem KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o., Dráby 785, 566 01 Vysoké Mýto, Česká republika

 

Image

Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nového roku 2019. Поздравляем всех с Рождеством Христовым и наступающим Новым 2019 годом! S prianim kľudných sviatkov a úspešného vykročenia do nového roka 2019. Best wishes for a peaceful Christmas time and a good start in to the New Year 2019. Mit den besten Wünschen für ein friedliches Weihnachtsfest und einen erfolgreichen Start ins neue Jahr 2019. ECOTEX s.r.o.

+++ Press Release +++

12/17/2018

Heimbach Filtration GmbH belongs to Kayser Filtertech GmbH effective from 1st January 2019.

Image Image

Einbeck/Düren, 17th December 2018

In future the Heimbach Group will focus on its core businesses paper machine clothing (PMC) and technical textiles (TTX).

With effect from 1st January 2019, Heimbach Filtration GmbH in Dueren sold her assets to Kayser Filtertech GmbH in Einbeck, the business will be transferred and continued. Kayser Filtertech is, like Heimbach Filtration GmbH, a systems supplier for the entire value chain from filter media production to ready-made filter elements including after sales services and extensive consulting.

Successfully finished projects have shown clearly, that the product portfolio and distribution structures, as well as the specific knowhow of applications of both companies, complement each other very well. “The merger is a consistent measure to strengthen the market position of both sides long-term”, says Dr. Ralf Kaldenhoff, COO Technical Textiles of Heimbach Group.

The brand “Heimbach Filtration”, in combination with the Dueren site and its highly qualified work force, excellently matches the portfolio of Kayser Filtertech Group. For both family owned companies the signing of a long-term rental agreement for the facilities in Dueren is a positive sign for the future.

“We are convinced to jointly create substantial added value for our customers. Together we will achieve significant sustainable growth, particularly in the European market”, described Lukas Armatys, Managing Director of Kayser Filtertech GmbH, the benefits of the acquisition.

09/2018 Společnost ECOTEX s.r.o. úspěšně recertifikovala QMS a EMS dle nových norem ČSN EN ISO 9001:2016 a ČSN EN ISO 14001:2016 certifikační společností BUREAU VERITAS. 

 

Image

Příjemné prožití vánočních svátků a úspěšné vykročení do nového roku 2018. Поздравляем всех с Рождеством Христовым и наступающим Новым 2018 годом! S prianim kľudných sviatkov a úspešného vykročenia do nového roka 2018. Best wishes for a peaceful Christmas time and a good start in to the New Year 2018. Mit den besten Wünschen für ein friedliches Weihnachtsfest und einen erfolgreichen Start ins neue Jahr 2018. ECOTEX s.r.o.

Ve dnech 25.-27.4.2017 naše společnost ECOTEX s.r.o. ve spolupráci s agenturou Czech Trade se prezentovala na mezinárodním veletrhu a konferenci RENEXPO 2017 – Water and Energy v Bělehradě (Srbsko). Veletrh je zaměřen na problematiku čisté vody a čistého ovzduší, tedy jsme měli možnost se setkat jak s předními odborníky v těchto oborech, tak i s kolegy a se zákazníky.

ImageImageImage

Image

V rámci hodnocení dodavatelů skupina Veolia Energie ČR za rok 2016 hodnotila naší společnost ECOTEX s.r.o. známkou 1 "výborná". Děkujeme za zpětnou vazbu a nadále se budeme snažit naše výrobky a služby zlepšovat.

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2016, přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2017 přejeme jen to nejlepší. ECOTEX team.

Image

OCHRANA OVZDUŠIA AIR PROTECTION 2016

Naše společnost se již tradičně účastní jako hlavní partner mezinárodní konference “OCHRANA OVZDUŠIA AIR PROTECTION 2016”, která se koná ve dnech 21.-23. listopadu 2016 v hotelu Patria – Štrbské Pleso, Vysoké Tatry, Slovenská republika.

Program konference je jako každý rok velmi zajímavý a k prostudování ho najdete v připojeném souboru “OCHRANA OVZDUSIA 2016” .

Těšíme se na společné setkání s Vámi, jako našimi věrnými zákazníky a partnery.

Tým ECOTEX s.r.o.

Image

​Fotogalerie z konference:

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si vás pozvat na veletr POWTECH 2016.

Najdete nás na stánku 4-230 v hale 4.

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2015, přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2016 přejeme jen to nejlepší. ECOTEX team.

Image

12/2015 Společnost ECOTEX úspěšněrecertifikovala QMS a EMS certifikační společností BUREAU VERITAS. 

30.5.2015 společnost ECOTEX ukončila úspěšně projekt „Zvyšování odbornosti a rozvoj řízení lidských zdrojů v ECOTEX s.r.o.“ č.CZ.1.04/1.1.02/94.00666 financovaného z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR. více >>

Společnost ECOTEX s.r.o. Vás zve na Mezinárodní konferenci "Ochrana ovzdušia 2015", Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, SK, více >>

Image

Několik fotografií z konference

 

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2014, přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2015 přejeme jen to nejlepší. ECOTEX team.

ECOTEX

 

 

24.-26.11.2014 

Společnost ECOTEX s.r.o. Vás zve na Mezinárodní konferenci "Ochrana ovzdušia 2014", Vysoké Tatry-Štrbské Pleso, SK, více >>  

ECOTEX

 

30.9.-2.10.2014

Navštivte nás na veletrhu POWTECH 2014, Norimberk, Německo - Mezinárodní odborný veletrh mechanické technologie a analytiky. Náš stánek naleznete v rámci expozice KAYSER Filtration Group.   

 

 

Dne 9.-11. září 2014 jsme se účastnili „11th Conference on High Temperature Filtration“ pořádané společnosti Evonik Fibres GmbH, Austria. Konference se konala v Hotelu Krallerhof, Leogang, Austria. Hlavním motem odborné konference byla „NEW FILTERMEDIA CONCEPTS TO OPTIMIZE BAGHOUSE PERFORMANCE“.

Zde naleznete program >>

 

Zveme Vás na jubilejní 20. ročník výstavy Teplárenské dny 2014 s odborným doprovodným programem, která se bude konat v prostorách Kongresového centra ALDIS v Hradci Králové ve dnech 15. - 17. dubna 2014. Dne 15.4. náš kolega pan Ing. Jörg Kiel bude mít prezentaci na téma: Nové materiály a jejich využití ve vysokoteplotních aplikacích. Více informací naleznete zde >>.

Vážení obchodní přátelé, děkujeme Vám za spolupráci v roce 2013, přejeme Vám krásné Vánoce a do nového roku 2014 přejeme jen to nejlepší. ECOTEX team

ECOTEX

ECOTEX s.r.o. Vás srdečně zve na výstavu "Panáčkové obrazy a knížky Hany Voříškové a Knihy a obrazy Kateřiny Škrabalové" 27.7.-18.8.2013 do Městské galerie Vysoké Mýto, pozvánka.

ECOTEX

ECOTEX s.r.o. Vás srdečně zve na výstavu "VI.salon malířů Vysokomýtska" 30.6.-14.7.2013 do Městské galerie Vysoké Mýto, pozvánka.

ECOTEX

11.-13.6.2013 se konal ve Frankfurtu veletrh TECHTEXTIL

ECOTEX

ECOTEX

ECOTEX

ECOTEX

ECOTEX s.r.o. Vás srdečně zve na výstavu obrazů do Městské galerie Vysoké Mýto, pozvánka.

ECOTEX

Ve Špindlerově Mlýně jsme v termínu 6.-7.6.2013 pořádali pracovní seminář ECOTEX TEAM SPIRIT EVENT´2013.

Ve čtvrtek se hosté sjeli do velmi příjemného hotelu ESPRIT, kde se v konferenčním sále dopoledne konala prezentace naší společnosti.

V odpoledních hodinách jsme se všichni přesunuli na základnu, kde jsme zahájili výcvik agentů „Agent ECX“.

Děkujeme všem za účast na naší akci.

Vaše hodnocení, připomínky nebo náměty prosíme zasílejte na e-mail: sales@ecotex.eu

Od 1.6.2013 společnost ECOTEX zahájila projekt „Zvyšování odbornosti a rozvoj řízení lidských zdrojů v ECOTEX s.r.o.“ č. CZ.1.04/1.1.02/94.00666 financovaného z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

ECOTEX

Pár fotografií ze semináře z přednášky Ing. Jankoviče, ECOTEX, s.r.o. Zvolen na téma "Efektivní řešení modernizace malých filtračních zařízení v segmentu cementáren a vápenek".

ECOTEX

ECOTEX

ECOTEX

ECOTEX

ECOTEX s.r.o. Vás zve na odborný seminář Vápno, cement, ekologie, ve dnech 20.5. - 22.5.2013 v hotelu Skalský Dvůr, v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem.

Program_2013.doc (967kb)

Pár fotografií z naší prezentace v rámci celé KAYSER group na veletrhu POWTECH 2013 v Norimberku. 

ECOTEX

ECOTEX

23. - 25. dubna 2013

Navštivte nás na veletrhu POWTECH 2013, Norimberk, Německo - Mezinárodní odborný veletrh mechanické technologie a analytiky. Náš stánek naleznete v rámci expozice KAYSER Filtration Group, č. stánku 4-352 v hale 4.

powtech 2013.pdf (902kb)

ECOTEX

ecotex_pozvanka.pdf (233kb)

Pár fotografií z naší prezentace na Teplárenských dnech v Brně.

ECOTEX

ECOTEX

9.-11. dubna 2013 Vás tým ECOTEX zve na Teplárenské dny v Brně

7.-13.4.2013 se konal XIV. seminář Efektivní energetika, Neustift, Rakousko, který pořádala VŠB-VEC TU Ostrava. Prezentaci na téma "Filtrační média pro filtraci spalin v energetice" přednesl Ing. Roman Poslušný, MBA, generální ředitel společnost ECOTEX s.r.o..

ECOTEX


 

ECOTEX


 

ECOTEX

 

ECOTEX


 

ECOTEX

 

ECOTEX